Cześć! 
Jestem Mariusz

Jestem Webmasterem, Designerem, Freelancerem 

Kilka słów o mnie

Nazywam się Mariusz Wełygan i jestem doświadczonym projektantem graficznym, który z pasją tworzy efektywne i kreatywne rozwiązania dla firm. Posiadam wieloletnie doświadczenie w projektowaniu stron internetowych, grafiki użytkowej i reklamowej, brandingu oraz materiałów drukowanych.

Od 2013 roku specjalizuję się w komercyjnej grafice użytkowej i reklamowej, reprezentując moje umiejętności pod marką WatiGraf studio graficzne. Zanim to nastąpiło, już kilka lat wcześniej zajmowałem się grafiką użytkową. Z moim doświadczeniem sięgającym ponad dekady, pełniłem różne role, takie jak administrator stron WWW, grafik komputerowy multimediów, przedsiębiorca prowadzący własną działalność gospodarczą, administrator CMS sklepu internetowego oraz grafik w branży e-commerce, a także jako administrator IT.

Jako freelancer oferuję szybkie i efektywne usługi projektowania graficznego oraz tworzenia stron internetowych. Dzięki mojej wieloletniej praktyce i wszechstronnym umiejętnościom, jestem gotów dostarczyć profesjonalne rozwiązania, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. 

Na niniejszym blogu dzielę się swoimi doświadczeniami zawodowymi oraz udostępniam cenne wskazówki i sprawdzone rozwiązania. Tutaj znajdziesz opisy mojej pracy oraz praktyczne porady dotyczące różnych aspektów projektowania graficznego. BLOG WatiGraf funkcjonuje od 2010 roku.

Dlaczego warto wybrać mnie?

  • Doświadczenie i wiedza: Zrealizowałem wiele projektów dla różnych firm i branż, co pozwala mi na dopasowanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb każdego klienta.
  • Skuteczność: Moje strony internetowe generują wzrost konwersji i pozycjonują się wysoko w wyszukiwarkach, a projekty graficzne przyciągają uwagę i skutecznie komunikują wartości marki.
  • Pasja i zaangażowanie: Do każdego projektu podchodzę z zaangażowaniem i dbałością o szczegóły, aby dostarczyć klientowi najlepsze możliwe rezultaty.

Przykładowe korzyści z moich usług:

  • Strona internetowa: Klient po wdrożeniu nowej strony internetowej zwiększył ruch organiczny o 50% i wypracował 20% więcej leadów.
  • Projekty graficzne: Klient otrzymał spersonalizowany zestaw materiałów graficznych, który idealnie odzwierciedla charakter jego marki i zwiększył rozpoznawalność firmy.

Oprócz wyżej wymienionych przykładów, oferuję również:

  • Szybka i terminowa realizacja zleceń
  • Stały kontakt i transparentna komunikacja
  • Atrakcyjne ceny

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio i skontaktowania się ze mną w celu omówienia szczegółów projektu. Z przyjemnością pomogę Ci osiągnąć Twoje biznesowe cele!

Portfolio:
 www.behance.com/watigraf

Znajdziesz mnie na LinkedIn

Skontaktuj się ze mną

Popularne Artykuły

Przeczytaj również poniższe popularne wpisy