Affinity Designer - Nowy program do grafiki wektorowej

Affinity Designer - Nowy program do grafiki wektorowej

Affinity Designer to program do tworzenia grafiki wektorowej, który jest dobrą i tańszą alternatywą dla wszechobecnego Illustratora ze stajni Adobe. W zasobniku znajdują się narzędzia nie odbiegające od tych ze znanych programów do grafiki wektorowej dlatego wzrasta jego popularność i zainteresowanie. Mało tego dziś jest premiera kursu "Affinity Designer Podstawy" od eduweb.pl. Dzięki temu można bliżej poznać nowe narzędzie w grafice wektorowej, które według mnie jest godne uwagi.

 

Tańsza kompatybilna wygoda

Affinity Designer z uwagi na niższą cenę i wygodny interfejs jest co raz częściej wybierany przez designerów. Program współpracuję z plikami Phtoshopa, Illustratora i wczytuje pliki PDF do edycji co dla mnie osobiście jest dużym plusem bo często od klientów dostaję same pliki PDF do dalszej edycji. Interfejs posiada panel z warstwami podobny jak w Photoshop, podstawowe narzędzia pracy tj. ołówek, pióro, narzędzia do rysowania kształtów wektorowych czy krzywych, a także narzędzie do tworzenia obiektów specjalnych, które w łatwy sposób można edytować. W zasadzie można w nim w pełni tworzyć swoje kreatywne ilustracje czy inne projekty dlatego taka alternatywa dla tak dobrego programu znajduje uznanie świecie designerów. Jednak osoby dobrze znające programy Adobe Illustrator czy Corel DRAW z niechęcią patrzą na nowy program na rynku, który chyba stara się konkurować z tymi pierwszymi. Niechęć wynika raczej z braku chęci poznania nowego środowiska pracy i samej obsługi programu, która i tak jest intuicyjna. Technika cyfrowa rozwija się, a wraz z nią powinniśmy my się roziwijać i poznawać nowe rozwiązania, dlatego nie ma co się przyzwyczajać do starych "dobrych rozwiązań" i powinniśmy próbować czegoś nowego, w tym przypadku w innym wydaniu co pozwoli nam spojrzeć na projektowanie z innej strony przy użyciu innego narzędzia jakim jest Affinity Designer.

 

Poznaj Affinity Designer od podstaw

Dziś jest właśnie okazja na to aby się przełamać i bliżej zainteresować się programem Affinity Designer za sprawą premiery kursu Affinity Designer Podstawy od eduweb.pl gdzie przybliżane są podstawy programu wraz z przydatnymi wskazówkami do wygodnej pracy z aplikacją. Lekcje zawarte w kursie pozwolą rozszerzyć umiejętności o podstawy pracy z aplikacją, a ćwiczenia na praktycznych przykładach pozwolą utrwalić i zrozumieć wszystkie zagadnienia. W trakcie sześcio godzinnego kursu można poznać szereg funkcjonalności i narzędzi do tworzenia grafiki wektorowej. Dzięki lekcjom zawartym w tym kursie można przekonać się o tym jak bardzo, Affinity Designer ma przyjazny interfejs, a korzystanie z okien i narzędzi jest proste i przyjemne. W finalnej części zajęć wykorzystacie poznane techniki pracy do stworzenia wyjątkowej ilustracji łącząc grafikę wektorową i bitmapową. Poznane techniki z łatwością będziesz mógł wdrożyć do swojej codziennej kreatywnej pracy.

Czego dowiesz się w kursie ?

  • Praca z interfejsem i preferencjami
  • Narzędzia do rysowania
  • Rysowanie obiektów specjalnych
  • Praca z transformacjami obiektów
  • Warstwy i maski wektorowe
  • Praca z gradientem i wypełnieniem
  • Tworzenie rozbudowanej ilustracji

Uważam, że program na prawdę daje radę dlatego przy okazji dzisiejszej premiery kursu w polskim wydaniu od najlepszych szkoleniowców w Polsce czyli eduweb.pl warto było o nim napisać parę słów bo reszty można się dowiedzieć w samym kursie.

Dodatkowo specjalnie dla tego wpisu pozyskałem specjalny link, dzięki któremu bedzie można kupić kurs z 10% zniżką przez pierwszy tydzień od premiery!

artKup kurs z 10% zniżką, wejdź pod ten adres: http://bit.ly/2dm6B68

Więcej informacji o kursie i krótkie video wprowadzające do szkolenia znajdziecie na stronie Kurs Affinity Designer Podstawy

 

 

 

 

Udostępnij na Social Media: