Fotolia i deviantART wprowadzili „Kolekcje deviantART"

Fotolia i deviantARTDeviantART (dA) i Fotolia właśnie wprowadziły wspólną kolekcję dostępną na Fotolia.com. Kolekcja oferuje
artystyczne obrazy stockowe przeznaczone do wykorzystania komercyjnego. Ta wyjątkowa kolekcja zawiera
ponad 3 000 obrazów stworzonych przez społeczność deviantART, teraz dostępnych w sprzedaży w serwisie
Fotolia.

 

 

 

 

 

 

 Fotolia i deviantART wybrały grupę zawodowych edytorów i powierzyły im kuratelę nad tą fantastyczną kolekcją, przedstawiającą jedynie próbkę wielu milionów oryginalnych fotografii autorstwa artystów ze społeczności deviantART. Kolekcja dA zawiera szeroki wachlarz kategorii, dzięki uprzejmości fotografów z ponad 50 krajów. Artystyczne elementy tej kolekcji, konfrontującej odbiorcę z silną i wyjątkową kreatywną wizją, dają nowy poziom wyboru użytkownikom microstokowym oraz są artystyczną odpowiedzią na komercyjne i redakcyjne potrzeby na rynku microstock.

Dostępne na wyłączność na Fotolia.com obrazy z kolekcji deviantART mogą być przeglądane i pobierane przez użytkowników banku zdjęć w pojedynczych pobraniach lub w ramach abonamentu w standardowych cenach Fotolia.

„Cieszymy się bardzo wprowadzając Kolekcję dA, zawierającą obrazy reprezentatywne dla formatu prac artystycznych stworzonych przez społeczność deviantART”, mówi Angelo Sotira, współzałożyciel i prezes deviantART. „Nasza partnerska współpraca z serwisem Fotolia jest fantastyczną okazją dla naszych artystów, eksponując ich twórczość na międzynarodowym rynku, jak również dla klientów serwisu Fotolia dając tym ostatnim świeżą perspektywę wyboru.” „Fotolia jest dumna z faktu, że deviantART wybrał naszą agencję fotografii stockowej, aby pokazać swoją niesamowitą kolekcję. Cieszymy się mogąc wspierać kreatywną pracę społeczności deviantART oraz oferując tę kolekcję naszym klientom”, mówi Oleg Tscheltzoff, prezes Fotolia LLC. Kolekcja dostępna jest pod linkiem http://www.fotolia.com/p/202869477.

O deviantART
DeviantART jest największą światową społecznością online dla artystów i entuzjastów sztuki. Stworzony, aby bawić, inspirować oraz rozwijać artystów i miłośników sztuki, deviantART oferuje rozbudowaną platformę do zamieszczania, promowania i odkrywania sztuki oraz wchodzenia w interakcję z członkami społeczności. DeviantART zawiera blisko 200 milionów unikatowych prac artystycznych oraz osiąga statystyki ponad 2,2 miliarda obejrzanych stron miesięcznie. Codziennie na platformie pojawia się około 1,5 miliona komentarzy wymienianych między 18 milionami użytkowników.

O banku zdjęć Fotolia
Bank kreatywnych obrazów royalty-free, lider w Europie na rynku microstokowym, Fotolia oferuje ponad 16 milionów zdjęć, ilustracji, wektorów oraz wideo HD w niskich cenach, zaczynających się od 2,50 zł za pojedynczy plik. Wraz z pojawieniem się Kolekcji Infinite, Fotolia stała się pierwszym ogólnoświatowym microstockiem oferującym obrazy pochodzące od profesjonalnych agencji, jak i artystów niezależnych. Fotolia jest obecna na całym świecie jako serwis dostępny online w 15 językach oraz krajach i ma ponad 3 miliony klientów na całym świecie.

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Translator

plenfrdeitptrues

Facebook

Social Media

Strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Czytaj więcej