Flixtime po polsku

Flixtime po polsku

Rok po wprowadzeniu Flixtime w Stanach Zjednoczonych, dostawca zdjęć stockowych Fotolia oferuje teraz polską wersję swojej usługi służącej do tworzenia za darmo profesjonalnych video.

Fotolia, lider wśród dostawców stockowych fotografii w Europie, wprowadza na rynek polski swoją platformę do produkcji wideo: Flixtime.com. Nowe narzędzie online pozwala na stworzenie wideo na podstawie zdjęć i klipów wideo, a następnie na zsynchronizowanie w sposób automatyczny swoje prezentacje z muzyką, bez potrzeby zagłębiania się w techniczne aspekty monterskiego know how.

Flixtime oferuje cztery różne plany abonenckie, z czego jeden jest zupełnie darmowy. Dostępny od roku w Stanach Zjednoczonych, gdzie użytkownicy tej platformy stworzyli już około 400 000 wideo, Flixtime uzupełnia ofertę serwisu Fotolia w zlokalizowanej polskiej wersji.

Specjalnie dla czytelników mojego bloga przetestowałem możliwości tej platformy do produkcji wideo.

Flixtime.com : tworzenie w łatwy sposób wysokiej jakości kreacji wideo za pomocą kilku kliknięć

Flixtime, jak to działa? Po założeniu konta na www.flixtime.com, użytkownicy mogą wgrać bezpośrednio z dysku swoje zdjęcia i wideo lub wykorzystać zdjęcia ze zintegrowanej biblioteki obrazów dostarczonej przez Fotolia. Następnie, mogą dodać swoją muzykę lub wybrać spośród ponad 200 ścieżek w różnych kategoriach (Electro, HipHop, Pop/Rock itp.) udostępnionych do tworzenia wideo na Flixtime.

Użytkownicy mogą również dodać błyskawicznie tekst, wyróżnić niektóre treści oraz ręcznie ustalić prędkość i efekty przejść.

Po wygenerowaniu wideo, użytkownicy mogą je eksportować na stronę www lub blog, jak również dzielić się nim ze znajomymi mailowo lub za pośrednictwem portali społecznościowych (Facebook, Twitter, MySpace i in.), a także na wielu innych serwisach internetowych takich jak YouTube czy WordPress.

W zależności od wybranej wersji planu, Flixtime oferuje następujące narzędzia:

– Dodawanie komentarzy voice-over

– Wybór przejścia dostosowanego do wybranej ścieżki dźwiękowej

– Zwiększenie rozdzielczości do HD ready i Full HD

– Pobranie stworzonego wideo w różnych formatach (MP4, DivX, x264, flv, mp4 iPod i in.)

Jedno rozwiązanie – cztery wersje: Podstawowy (darmowy), Lite, Pro oraz Reseller

Cztery wersje, od planu „Podstawowego” po „Resellera” mają różne dostępne funkcjonalności: dodawanie voice-over, powiększanie rozdzielczości do HD ready i Full HD, z licencją na użycie komercyjne lub licencją reseller.

Cztery wersje

 

Ogólnie stworzenie krótkiego pokazu ze zdjęć lub nawet zmontowanie swoich materiałów wideo zajmuje klika minut, wystarczy pomysł, materiały na klip, parę kliknięć i gotowe można się cieszyć świetnym filmikiem zrobionym przez przeglądarkę Internetową. Obsługa serwisu jest bardzo prosta i oceniam serwis bardzo pozytywnie. Zapraszam do korzystania z serwisu www.flixtime.com

Dla przykładu skorzystałem z planu podstawowego i specjalnie dla tego artykułu utworzyłem 2 wideo składające się tylko z obrazków. Pierwsze wideo jest utworzone z przygotowanych przez mnie obrazków i dodania podkładu muzycznego z dostępnej bazy Flixtime, a drugie wideo jest zrobione z obrazków i podkładu muzycznego dostępnych tylko z bazy Flixtime. Tak jak wcześniej pisałem serwis pozwala na wstawianie swoich filmów na swoje strony Internetowe po przez tzw. kod <embed>, który kopiujemy i wstawiamy na stronę. 

Moje wideo: Fotomanipulacja

Przykładowe wideo - Piękne widoki

 

 

 

Nie masz uprawnień do komentowania

Translator

plenfrdeitptrues

Facebook

Social Media

Strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Czytaj więcej