JOOLZ 5 artysta kolekcji TEN od Fotolia

Kolekcja TEN - Joolz

Już w najbliższy poświąteczny wtorek 10 kwietnia, od godz. 10 na stronie http://pl.tenbyfotolia.com/ udostępnimy kolejny kompletny plik w formacie .psd ze wszystkimi warstwami, stanowiący piąty projekt z Kolekcji TEN na temat "Żywność".

JOOLZ połączył w swoim projekcie edytowane zdjęcia i ścieżki, kształty oraz poszczególne style grafiki wektorowej, dodając obrazowi w ten sposób wartości. Stworzył także elementy napisu 3D, które każdy może wykorzystać w swoich własnych pracach!

O autorze projektu: Julien Morel lepiej znany jako Joolz, jest francuskim artystą, który ma wyjątkowe podejście do łączenia druku i projektowania stron. Po 10 letniej karierze muzycznej, ten twórca ilustracji i projektant freelancer zanurzył się w fotografii i obrazach. Posiada niezwykłe oko do łączenia kompozycji, co w połączeniu z jego źródłem inspiracji - muzyką, sztuką, modą, architekturą i kinem - prowadzi do szczegółowego i złożonego wyglądu ostatecznej pracy. W 2010 roku Matt Mullenweg, założyciel WordPressa wybrał Joolza do stworzenia projektu jego bloga. Julien Morel pracuje aktualnie głównie w sektorze kultury, tworząc projekty komunikacji i albumy, jak również w reklamie, komunikacji korporacyjnej a także w ilustracji redakcyjnej. Strona www artysty Joolz: http://joolz.fr/folio/.

Zapraszamy we wtorek 10 kwietnia na stronę Kolekcji Fotolia TEN!

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Translator

plenfrdeitptrues

Facebook

Social Media

Strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Czytaj więcej