10 lat serwisu Eduweb.pl

10 lat serwisu Eduweb.pl

Dziś mija okrągłe 10 lat serwisu Eduweb.pl znanego w całym kraju ze znakomitych kursów wideo prowadzonych przez ekspertów Adobe oraz wielu specjalistów specjalizujących się w odrębnych dziedzinach grafiki komputerowej czy projektowaniu i programowaniu stron Internetowych. Ta okrągła rocznica wymaga uwagi dlatego postanowiłem napisać parę słów na ten temat, a przy okazji poinformować o jednodniowej promocji, dzięki której można kupić kursy -20%.

 

Znam Eduweb.pl prawie od początku

Kilka lat temu gdy zaczynałem przygodę z grafiką komputerową i stronami WWW szukałem solidnej wiedzy z oprogramowania Adobe i ogólnych porad praktycznych o projektowaniu i w ten właśnie sposób w Internecie znalazłem jedne z pierwszych kursów o wspomnianej tematyce w Polsce czyli Eduweb.pl. Kupiłem kilka ówczesnych kursów i do dziś chwalę sobie między innymi kursy o Adobe Dreamweaver. Na początku serwis skupiał się głównie wokół oprogramowania Adobe, aż z zainteresowaniem wysłałem wiadomość e-mail z zapytaniem czy w planach jest przygotowanie kursu o Corel DRAW ? W odpowiedzi otrzymałem informację, że być może kurs się pojawi... Minęło kilka lat od tamtej wiadomości i ku mojemu zdziwieniu dostałem wiadomość e-mail, że kiedyś pytałem o kurs Corel DRAW i właśnie jest jego premiera. Szczerze dziękuję za pamięć i wiadomość w tamtym czasie. Oczywiście zakupiłem Kurs Corel DRAW Techniki Pracy, który jest na prawdę świetny i uzupełniłem swoją praktyczną wiedzę z dziedziny grafiki wektorowej. Chociaż sam Corel jest mniej popularny niż Adobe Illustrator to częściej uruchamiam Corela niż Illustratora ponieważ mam do niego sentyment i ma pewne narzędzia, których mi brakuje w Illustratorze, a dodatkowo utwierdza mnie fakt, że coraz mniej jest osób znających oprogramowanie Corel DRAW. Od tamtej pory Eduweb.pl tworzył nowe kursy o różnorodnej tematyce m.in. o CMS Joomla, który osobiście lubię, a także o CMS WordPress, o nowościach z poszczególnych wersji Adobe, o oprogramowaniu AutoCAD, 3DS Max, a także o programowaniu HTML, PHP, JavaScript i wielu jeszcze tworząc tym samym ogromną bazę kursów o projektowaniu grafiki i stron Internetowych czy aplikacji. Każdy może znaleźć coś dla siebie sprawdzając pełną listę kursów na Kursy Eduweb.pl i dodatkowo skorzystaj z wyjątkowej poniższej promocji!

Świętuj 10 lat Eduweb.pl – wszystkie Kursy -20%

10eduEduweb.pl obchodzi właśnie swoje 10 urodziny i przygotował dla Was nie lada promocję! Tylko dziś – 25 maja wszystkie Kursy na eduweb.pl kupicie 20% taniej! 

Na platformie znajdziecie kursy wideo oprogramowania Adobe, tworzenia grafiki, fotografii, wideo, postprodukcji, projektowania stron WWW i wiele, wiele więcej! Dostępnych jest ponad 1000 godzin materiałów wideo, a co miesiąc dodawanych jest około 40 godzin wideo kursów i warsztatów dostępnych online. 

Jak skorzystać ze zniżki -20%? Użyj kodu: 10URODZINY wpisując go w pole: Chcę zrealizować Kartę Podarunkową przy zakupie z koszyka lub na stronie pojedynczego kursu. Uwaga! Zniżka nie łączy się z promocją na pakiety.

Świętuj wspólnie 10 urodziny Eduweb.pl i rozwijaj swoje umiejętności!

Udostępnij na Social Media: